59. Jüriööjooks 21.04.2018
59.Jüriööjooks 21.04.2018 Tartu kesklinn (Rajameister:Markus Puusepp)
PÕHIKLASS 
HARRASTAJA 
Indeks

PÕHIKLASS
1. 7460 .. 7530m 32 KP ; 2. 4870 .. 4950m 24 KP ; 3. 6850 .. 6920m 30 KP ; 4. 4890 .. 4980m 24 KP ; 5. 7620 .. 7700m 31 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus   AlamKl.
 1. 1   Ilves 1                        Ilves           EST 03:04.30         
      1 Kristo Heinmann                00:38.26[  1]  
      2 Hannula-Katrin Pandis          00:34.16[  8]   01:12.43(  1)
      3 Oliver Kütt                    00:38.35[  2]   01:51.19(  1)
      4 Kaisa Sander                   00:36.40[  7]   02:27.59(  3)
      5 Kenny Kivikas                  00:36.31[  1]   03:04.30(  1)
 2. 3   OK Võru I                      Võru            EST 03:06.48         
      1 Lauri Pähn                     00:41.52[  9]  
      2 Eleri Hirv                     00:32.13[  2]   01:14.06(  4)
      3 Kaur Kase                      00:40.58[  7]   01:55.05(  3)
      4 Laura Joonas                   00:30.47[  1]   02:25.52(  2)
      5 Jaagup Truusalu                00:40.56[  2]   03:06.48(  2)
 3. 6   Tammed 1                       Tammed          EST 03:07.51         
      1 Andres Saetalu                 00:41.46[  5]  
      2 Kirti Rebane                   00:32.23[  4]   01:14.10(  5)
      3 Andreas Kraas                  00:37.57[  1]   01:52.07(  2)
      4 Teele Telgma                   00:33.38[  2]   02:25.45(  1)
      5 Marek Nõmm                     00:42.06[  3]   03:07.51(  3)
 4. 12  Kape/ Korto                    Kape                03:16.42         
      1 Marek Mäoma                    00:41.49[  7]  
      2 Margret Zimmermann             00:31.13[  1]   01:13.03(  2)
      3 Marko Teder                    00:44.41[ 12]   01:57.44(  4)
      4 Merike Vanjuk                  00:34.31[  4]   02:32.16(  5)
      5 Rain Eensaar                   00:44.26[  7]   03:16.42(  4)
 5. 2   Peko Eliit                     Peko            EST 03:17.06         
      1 Karel-Sander Kljuzin           00:43.40[ 12]  
      2 Doris Kudre                    00:34.14[  7]   01:17.55(  7)
      3 Sander Linnus                  00:40.24[  3]   01:58.19(  5)
      4 Emily Raudkepp                 00:33.40[  3]   02:31.59(  4)
      5 Reigo Teervalt                 00:45.06[  8]   03:17.06(  5)
 6. 8   Rakvere OK                     Rakv                03:19.16         
      1 Priit Randman                  00:43.14[ 10]  
      2 Kaili Ots                      00:36.16[ 11]   01:19.31(  9)
      3 Tõnis Laugesaar                00:40.29[  4]   02:00.00(  7)
      4 Epp Paalberg                   00:34.58[  5]   02:34.58(  6)
      5 Olle Kärner                    00:44.17[  6]   03:19.16(  6)
 7. 9   SK100 üks                      SK100           EST 03:19.28         
      1 Marek Karm                     00:41.43[  4]  
      2 Triinu Rooni                   00:37.43[ 12]   01:19.27(  8)
      3 Jaan Tarmak                    00:40.55[  6]   02:00.22(  8)
      4 Piibe Tammemäe                 00:35.46[  6]   02:36.08(  8)
      5 Timmo Tammemäe                 00:43.19[  4]   03:19.28(  7)
 8. 34  Ilves 2                        Ilves           EST 03:31.48         
      1 Kaarel Hendrik Zernant         00:41.50[  8]  
      2 Eveli Saue                     00:32.13[  3]   01:14.04(  3)
      3 Emil Eensaar                   00:47.53[ 20]   02:01.57(  9)
      4 Britta Panker                  00:44.21[ 23]   02:46.18(  9)
      5 Kiur Erik Eensaar              00:45.29[  9]   03:31.48(  8)
 9. 43  OK Võru II                     Võru            EST 03:35.04         
      1 Sander Mirme                   00:43.46[ 13]  
      2 Triin Jäädmaa                  00:33.59[  5]   01:17.46(  6)
      3 Alar Kume                      00:40.40[  5]   01:58.26(  6)
      4 Silvia Luup                    00:36.47[  8]   02:35.13(  7)
      5 Jüri Joonas                    00:59.50[ 34]   03:35.04(  9)
10. 36  Tammed 2                       Tammed          EST 03:40.30         
      1 Reimo Liiv                     00:43.51[ 14]  
      2 Marje Venelaine                00:43.34[ 19]   01:27.25( 13)
      3 Hannes Poolamets               00:42.11[  8]   02:09.36( 12)
      4 Susan Pihelgas                 00:43.57[ 21]   02:53.33( 10)
      5 Jürgen Einpaul                 00:46.57[ 13]   03:40.30( 10)
11. 4   Peko II                        Peko            EST 03:41.47         
      1 Paavo Rõigas                   00:49.39[ 23]  
      2 Kristel Kõivo                  00:34.08[  6]   01:23.47( 12)
      3 Kristjan Linnus                00:43.43[ 10]   02:07.31( 11)
      4 Ingrit Kala                    00:46.05[ 28]   02:53.36( 11)
      5 Kevin Hallop                   00:48.10[ 14]   03:41.47( 11)
12. 20  SRD                            SRD             EST 03:43.58         
      1 Sergei Rjabõshkin              00:39.25[  2]  
      2 Yana Zjuhova                   00:40.26[ 15]   01:19.52( 10)
      3 Aleksandr Shved                00:44.49[ 13]   02:04.42( 10)
      4 Alina Kirichenko               00:48.56[ 36]   02:53.39( 12)
      5 Kaarel Vesilind                00:50.19[ 19]   03:43.58( 12)
13. 13  Harju KEK RSK                  KEKRSK          EST 03:44.12         
      1 Ats Sõnajalg                   00:39.32[  3]  
      2 Thea Kaljur                    00:48.19[ 30]   01:27.52( 14)
      3 Mattias Rennel                 00:47.46[ 18]   02:15.39( 14)
      4 Tiina-Maria Tali               00:44.50[ 24]   03:00.30( 14)
      5 Uku-Laur Tali                  00:43.42[  5]   03:44.12( 13)
14. 5   OK Põlva Kobras I              Kobras          EST 03:51.53         
      1 Martin Simpson                 00:47.31[ 16]  
      2 Madli-Johanna Maidla           00:36.06[ 10]   01:23.37( 11)
      3 Alar Assor                     00:49.14[ 21]   02:12.52( 13)
      4 Maris Palopää                  00:42.13[ 16]   02:55.06( 13)
      5 Erko Jakobson                  00:56.46[ 30]   03:51.53( 14)
15. 33  SK100 kaks                     SK100           EST 04:01.46         
      1 Lauri Tammemäe                 00:43.39[ 11]  
      2 Merili Palu                    00:49.15[ 33]   01:32.54( 16)
      3 Petri Väänänen                 00:44.56[ 14]   02:17.51( 15)
      4 Anu Kuusmaa                    00:53.43[ 45]   03:11.35( 17)
      5 Markus Rene Pae                00:50.11[ 18]   04:01.46( 15)
16. 55  Peko Veteranid                 Peko            EST 04:02.45  1.Vet  
      1 Randy Korb                     00:50.19[ 28]  
      2 Epp Käpa                       00:45.31[ 23]   01:35.50( 19)
      3 Raul Kudre                     00:52.58[ 25]   02:28.48( 17)
      4 Mare Parve                     00:44.52[ 25]   03:13.40( 19)
      5 Ain Fjodorov                   00:49.05[ 16]   04:02.45( 16)
17. 17  SK Mercury 1                   Mercury         EST 04:03.44  2.Vet  
      1 Mati Korrol                    00:47.37[ 17]  
      2 Aari Talveri                   00:47.49[ 27]   01:35.26( 17)
      3 Tarmo Klaar                    00:52.18[ 23]   02:27.45( 16)
      4 Ingrid Piht                    00:41.49[ 15]   03:09.34( 15)
      5 Danilo Piht                    00:54.10[ 24]   04:03.44( 17)
18. 37  JOKA 2                         JOKA            EST 04:04.47         
      1 Ragnar Kruusla                 00:50.19[ 29]  
      2 Rita Ojala                     00:53.44[ 43]   01:44.04( 29)
      3 Tiit Poopuu                    00:46.57[ 16]   02:31.02( 18)
      4 Kadi-Liis Minn                 00:41.32[ 14]   03:12.35( 18)
      5 Priit Poopuu                   00:52.12[ 21]   04:04.47( 18)
19. 38  Kape 2                         Kape                04:11.31  3.Vet  
      1 Meelis Zimmermann              00:57.11[ 46]  
      2 Elin Ilves                     00:41.28[ 17]   01:38.39( 22)
      3 Tõnu Ilves                     00:54.07[ 28]   02:32.46( 19)
      4 Jana Kink                      00:38.12[  9]   03:10.59( 16)
      5 Tarmo Laht                     01:00.32[ 35]   04:11.31( 19)
20. 10  Jõhvikas1                      Jõhvikas        EST 04:18.09         
      1 Karmo Kübarsepp                00:58.02[ 49]  
      2 Jonne Rooma                    00:38.35[ 13]   01:36.38( 21)
      3 Allan Roosimägi                00:59.29[ 38]   02:36.07( 23)
      4 Mariethe-Piret Niglas          00:49.30[ 38]   03:25.38( 23)
      5 Mikk Põdra                     00:52.30[ 22]   04:18.09( 20)
21. 32  Rakvere OK 3                   Rakv                04:18.12  1.Noor 
      1 Ragnar Rooba                   00:50.13[ 26]  
      2 Liis-Marii Kaso                00:51.56[ 39]   01:42.09( 27)
      3 Siim Turban                    00:51.06[ 22]   02:33.16( 20)
      4 Aigi Einmaa                    00:55.08[ 48]   03:28.25( 25)
      5 Sander Pritsik                 00:49.46[ 17]   04:18.12( 21)
22. 58  Rakvere OK 4                   Rakv                04:18.47         
      1 Madis Moor                     00:51.56[ 31]  
      2 Kelly Vildek                   00:44.28[ 22]   01:36.24( 20)
      3 Toivo Murakas                  01:00.44[ 41]   02:37.08( 24)
      4 Kaisa Rooba                    00:42.48[ 17]   03:19.57( 21)
      5 Martin Murakas                 00:58.50[ 32]   04:18.47( 22)
23. 47  SK100 kolm                     SK100           EST 04:25.45         
      1 Martin Laasmaa                 00:59.31[ 50]  
      2 Kertu Savitsch                 00:51.12[ 35]   01:50.44( 39)
      3 Andres Käver                   01:01.01[ 42]   02:51.45( 36)
      4 Juta Tarmak-Vend               00:47.48[ 33]   03:39.34( 33)
      5 Raido Laidla                   00:46.11[ 12]   04:25.45( 23)
24. 60  OK Põlva Kobras VI             Kobras          EST 04:26.23         
      1 Villu Serv                     01:04.22[ 54]  
      2 Birgit Russka                  00:50.46[ 34]   01:55.08( 45)
      3 Rain Jaaksoo                   00:46.09[ 15]   02:41.17( 27)
      4 Adele Puusalu                  00:43.13[ 20]   03:24.31( 22)
      5 Kristo Sirk                    01:01.51[ 37]   04:26.23( 24)
25. 27  OK Põlva Kobras II             Kobras          EST 04:26.24  2.Noor 
      1 Aleksander Kepler              00:50.16[ 27]  
      2 Johanna Laanoja                00:40.35[ 16]   01:30.52( 15)
      3 Samuel Kolsar                  01:02.50[ 44]   02:33.42( 21)
      4 Lorely Kõrvel                  00:44.20[ 22]   03:18.03( 20)
      5 Martin Erik Maripuu            01:08.21[ 47]   04:26.24( 25)
26. 64  Tammed 3                       Tammed              04:28.39         
      1 Jano Järvelaid                 00:54.59[ 36]  
      2 Anneli Nõmm                    00:48.51[ 31]   01:43.50( 28)
      3 Kaimo Käärmann-Liive           00:59.37[ 39]   02:43.28( 31)
      4 Pille Arro                     00:50.25[ 39]   03:33.54( 30)
      5 Lauri Beilmann                 00:54.44[ 25]   04:28.39( 26)
27. 19  TON 1                          TON                 04:31.17  4.Vet  
      1 Raivo Laanemets                00:51.57[ 32]  
      2 Maris Roosipuu                 00:47.55[ 28]   01:39.53( 25)
      3 Aivar Meindok                  01:03.59[ 45]   02:43.52( 32)
      4 Triina-Britt Preden            00:45.27[ 27]   03:29.20( 27)
      5 Andres Lauba                   01:01.56[ 38]   04:31.17( 27)
28. 44  LSF Kaks                       LSF PT              04:36.05         
      1 Rünnp Sulg                     01:12.55[ 60]  
      2 Siiri Suursoo                  00:57.02[ 48]   02:09.58( 54)
      3 Ralf Kivil                     01:01.13[ 43]   03:11.11( 45)
      4 Kadri Limberg                  00:38.42[ 10]   03:49.54( 36)
      5 Allar Kivil                    00:46.10[ 11]   04:36.05( 28)
29. 40  SRD Star                       SRD             EST 04:36.25         
      1 Michael Raer                   00:56.59[ 44]  
      2 Tais Vakrõõm                   00:52.50[ 40]   01:49.49( 37)
      3 Vladislav Pahhomenkov          00:55.39[ 32]   02:45.29( 33)
      4 Olga Shved                     00:43.11[ 19]   03:28.41( 26)
      5 Sergei Shved                   01:07.43[ 44]   04:36.25( 29)
30. 49  JOKA 3                         JOKA            EST 04:40.00         
      1 Johannes Ehala                 00:54.03[ 35]  
      2 Mariliis Aren                  00:51.37[ 38]   01:45.40( 31)
      3 Rando Marrandi                 00:53.14[ 26]   02:38.55( 25)
      4 Reeda Tuula                    00:51.54[ 42]   03:30.49( 29)
      5 Jasper Ainjärv                 01:09.11[ 48]   04:40.00( 30)
31. 48  SK Mercury 2                   Mercury         EST 04:40.51  5.Vet  
      1 Andres Talver                  00:56.17[ 42]  
      2 Ave Kranbergi                  00:53.28[ 42]   01:49.45( 36)
      3 Margus Klementsov              00:53.23[ 27]   02:43.09( 30)
      4 Heidi Prits                    00:54.08[ 46]   03:37.18( 32)
      5 Priit Överus                   01:03.33[ 39]   04:40.51( 31)
32. 59  OK Võru Veteranid              Võru            EST 04:45.38  6.Vet  
      1 Andy Karjus                    01:05.39[ 57]  
      2 Epp Voitka                     00:54.29[ 45]   02:00.09( 49)
      3 Heiti Hallikma                 00:47.47[ 19]   02:47.57( 34)
      4 Mall Alev                      00:42.50[ 18]   03:30.47( 28)
      5 Sixten Sild                    01:14.50[ 51]   04:45.38( 32)
33. 56  OK Põlva Kobras IV             Kobras          EST 04:48.10  7.Vet  
      1 Tõnu Nurm                      01:13.37[ 62]  
      2 Maret Vaher                    00:39.54[ 14]   01:53.31( 43)
      3 Pear Post                      01:08.06[ 49]   03:01.38( 40)
      4 Monika Piirimäe                00:48.59[ 37]   03:50.38( 37)
      5 Ahti Bleive                    00:57.32[ 31]   04:48.10( 33)
34. 18  Koop                           Koop                04:49.17         
      1 Mairo Kirss                    00:48.25[ 20]  
      2 Grete-Liina Miller             00:58.16[ 50]   01:46.42( 33)
      3 Ivo Miller                     00:55.01[ 30]   02:41.44( 28)
      4 Anneli Tamla                   00:59.36[ 55]   03:41.20( 34)
      5 Jaanus Reha                    01:07.56[ 45]   04:49.17( 34)
35. 23  Põrgupõhja                     Põrgupõhja      EST 04:51.52  8.Vet  
      1 Tarmo Lillsoo                  00:55.28[ 38]  
      2 Mai Viirmann                   00:58.08[ 49]   01:53.36( 44)
      3 Sven Luks                      00:57.34[ 36]   02:51.10( 35)
      4 Riika Ploompuu                 01:01.30[ 56]   03:52.40( 38)
      5 Indrek Lillsoo                 00:59.11[ 33]   04:51.52( 35)
36. 46  Rakvere OK 2                   Rakv                04:53.08  9.Vet  
      1 Tõnis Kruusmaa                 00:52.21[ 33]  
      2 Merike Mets                    01:02.50[ 54]   01:55.12( 46)
      3 Aleksander Pritsik             01:04.17[ 46]   02:59.29( 39)
      4 Raili Rooba                    00:48.45[ 35]   03:48.14( 35)
      5 Kuno Rooba                     01:04.53[ 42]   04:53.08( 36)
37. 31  JOKA Noored                    JOKA            EST 04:53.37  3.Noor 
      1 Kasper Keerberg                00:51.50[ 30]  
      2 Keidy Kaasiku                  01:12.56[ 57]   02:04.47( 51)
      3 Georg Paal                     00:57.09[ 35]   03:01.56( 42)
      4 Kaidy Kaasiku                  00:55.21[ 49]   03:57.17( 40)
      5 Raiko Marrandi                 00:56.19[ 27]   04:53.37( 37)
38. 24  Tartu Observatoorium                           EST 04:54.54         
      1 Kaupo Voormansik               00:58.00[ 48]  
      2 Karin Pai                      00:46.59[ 25]   01:44.59( 30)
      3 Andres Juur                    01:17.37[ 53]   03:02.37( 43)
      4 Mari Allik                     00:58.15[ 53]   04:00.52( 44)
      5 Lauri Juhan Liivamägi          00:54.02[ 23]   04:54.54( 38)
39. 53  OK West Veteranid              West            EST 04:55.01  10.Vet 
      1 Indrek Viikmaa                 01:08.09[ 58]  
      2 Anne-Ly Viikmaa                00:58.52[ 51]   02:07.01( 52)
      3 Sander Blehner                 01:05.07[ 47]   03:12.09( 46)
      4 Margit Blehner                 00:46.09[ 29]   03:58.18( 42)
      5 Veljo Vask                     00:56.42[ 28]   04:55.01( 39)
40. 39  Harju KEK RSK II               KEKRSK          EST 05:02.18         
      1 Mikk Tali                      01:00.13[ 51]  
      2 Mari-Liis Kaljur               00:51.15[ 36]   01:51.29( 41)
      3 Markus Kaljur                  01:17.41[ 54]   03:09.10( 44)
      4 Merilin Vahtra                 00:48.44[ 34]   03:57.55( 41)
      5 Mart Jakobson                  01:04.23[ 41]   05:02.18( 40)
41. 22  Orvand                         OK Orvand       EST 05:07.18  11.Vet 
      1 Ülo Viru                       00:56.06[ 41]  
      2 Kai Treier                     00:51.28[ 37]   01:47.34( 35)
      3 Rein Rooni                     01:11.23[ 50]   02:58.57( 38)
      4 Anneli Aas                     00:55.56[ 51]   03:54.54( 39)
      5 Urmas Tammemäe                 01:12.23[ 49]   05:07.18( 41)
42. 25  Noortekoondis                                  EST 05:11.47  4.Noor 
      1 Hendrik Vija                   01:03.42[ 53]  
      2 Kertu Liisa Lepik              00:48.07[ 29]   01:51.49( 42)
      3 Tanel Tamm                     01:00.30[ 40]   02:52.20( 37)
      4 Heili Aavola                   01:22.42[ 59]   04:15.03( 46)
      5 Hannes Kuslap                  00:56.44[ 29]   05:11.47( 42)
43. 28  Peko Noored                    Peko            EST 05:13.39  5.Noor 
      1 Timo Kudre                     01:05.00[ 56]  
      2 Anni Linnus                    01:02.22[ 53]   02:07.23( 53)
      3 Paul Theodor Zupping           01:12.36[ 51]   03:19.59( 47)
      4 Mari Linnus                    00:46.53[ 32]   04:06.53( 45)
      5 Mihkel Mahla                   01:06.46[ 43]   05:13.39( 43)
44. 45  TON 2                          TON                 05:19.55  12.Vet 
      1 Kai Saksman                    01:04.26[ 55]  
      2 Anu Malts                      00:59.48[ 52]   02:04.15( 50)
      3 Jaanus Viljamaa                01:16.12[ 52]   03:20.27( 48)
      4 Meeli Kerem                    00:58.18[ 54]   04:18.46( 47)
      5 Erko Õunapuu                   01:01.08[ 36]   05:19.55( 44)
45. 21  OK West I                      West            EST 05:31.56         
      1 Märten Henrik Pais             01:09.35[ 59]  
      2 Marie Anna Blehner             00:45.53[ 24]   01:55.28( 47)
      3 Kristin Viikmaa                01:06.17[ 48]   03:01.45( 41)
      4 Gerli Jõgeva                   00:57.36[ 52]   03:59.21( 43)
      5 Peep Elmeste                   01:32.34[ 56]   05:31.56( 45)
46. 35  HOK II                         HOK             EST 05:33.57  13.Vet 
      1 Allar Padari                   00:55.29[ 39]  
      2 Inga Karu                      00:43.51[ 20]   01:39.20( 23)
      3 Toomas Mast                    00:56.45[ 34]   02:36.05( 22)
      4 Raina Smill                    01:43.49[ 60]   04:19.55( 48)
      5 Toivo Saue                     01:14.01[ 50]   05:33.57( 46)
47. 42  Jõhvikas2                      Jõhvikas            05:54.31  14.Vet 
      1 Urmas Sulaoja                  01:00.19[ 52]  
      2 Helen Mast                     01:12.24[ 56]   02:12.43( 55)
      3 Tiit Ploompuu                  01:19.30[ 55]   03:32.13( 49)
      4 Kadre Maalma                   01:02.39[ 58]   04:34.53( 50)
      5 Jan Aas                        01:19.38[ 54]   05:54.31( 47)
48. 63  OK Põlva Kobras V              Kobras              06:16.33         
      1 Koit Kolsar                    01:13.28[ 61]  
      2 Aili Laanjõe                   01:22.13[ 59]   02:35.42( 57)
      3 Tõnu Sikkal                    01:26.51[ 57]   04:02.33( 51)
      4 Reet Johanson                  00:52.21[ 43]   04:54.54( 51)
      5 Tõnu Loog                      01:21.38[ 55]   06:16.33( 48)
    7   JOKA I                         JOKA            EST Tühist           
      1 Mehis Muru                     Vale KP        
      2 Sigrid Ruul                    00:35.46[  9]   Tühist
      3 Kaarel Kallas                  00:43.08[  9]   Tühist
      4 Helle Hallik                   00:38.48[ 11]   Tühist
      5 Tiit Tähnas                    00:45.33[ 10]   Tühist
    11  HOK                            HOK             EST Tühist           
      1 Kustu Künnapas                 00:47.57[ 19]  
      2 Helena Maripuu                 Vale KP         Tühist
      3 Ott Rakkaselg                  00:44.01[ 11]   Tühist
      4 Siiri Talts                    00:41.16[ 13]   Tühist
      5 Mati Mägi                      00:50.22[ 20]   Tühist
    16  Suusahullud I                  Suusahullud     EST Tühist           
      1 Andres Pae                     00:55.52[ 40]  
      2 Made Vares                     00:44.17[ 21]   01:40.10( 26)
      3 Sander Kollom                  Vale KP         Tühist
      4 Mari Punab                     00:44.59[ 26]   Tühist
      5 Väino Ellamik                  01:03.44[ 40]   Tühist
    54  Harju KEK RSK IV               KEKRSK          EST Tühist           
      1 Meelis Mälter                  00:49.51[ 24]  
      2 Kersti Mardiste                01:09.13[ 55]   01:59.04( 48)
      3 Andrus Sipsaka                 Vale KP         Tühist
      4 Gea Rennel                     00:53.28[ 44]   Tühist
      5 Mati Preitof                   01:08.06[ 46]   Tühist
    50  Kape 3                         Kape                Tühist           
      1 Kaljo Julge                    00:56.40[ 43]  
      2 Külli Leiger                   00:42.40[ 18]   01:39.21( 24)
      3 Kristjan Leiger                Vale KP         Tühist
      4 Ehtel Taevere                  00:54.26[ 47]   Tühist
      5 Heini Tammik                   01:16.38[ 53]   Tühist
    26  OK Võru Noored                 Võru            EST Tühist           
      1 Joonas Halapuu                 00:57.14[ 47]  
      2 Kristina Haug                  00:52.59[ 41]   01:50.14( 38)
      3 Janar Saks                     Tühist          Tühist
      4 Anita Laanejõe                 00:40.18[ 12]   Tühist
      5 Hando Allmann                  00:48.44[ 15]   Tühist
    57  SRD Masters                    SRD             EST Tühist           
      1 Dmitri Shved                   00:52.57[ 34]  
      2 Kristina Vesilind              00:54.03[ 44]   01:47.00( 34)
      3 Vladimir Savinov               00:54.15[ 29]   02:41.16( 26)
      4 Ella Shved                     00:55.42[ 50]   03:36.58( 31)
      5 Viktor Kassatkin               Vale KP         Tühist
    30  SRD Noored                     SRD             EST Tühist           
      1 Vjatšeslav Safonov             00:50.05[ 25]  
      2 Elis Karpova                   00:56.18[ 47]   01:46.24( 32)
      3 Vadim Shved                    00:55.22[ 31]   02:41.46( 29)
      4 Anastasija Pahhomenkova        00:46.16[ 31]   03:28.03( 24)
      5 Mati Kiisler                   Vale KP         Tühist
    52  LSF Kolm                       LSF PT              Tühist           
      1 Kristjan Maade                 00:57.04[ 45]  
      2 Ilona Poljakova                01:19.15[ 58]   02:16.20( 56)
      3 Kristjan Kivipalu              01:20.49[ 56]   03:37.09( 50)
      4 Miina Muro                     00:51.06[ 41]   04:28.15( 49)
      5 Kristjan Karabelnik            Vale KP         Tühist
    29  OK Põlva Kobras III            Kobras          EST Tühist           
      1 Rasmus Kruusa                  Vale KP        
      2 Kairiin Märtson                00:47.44[ 26]   Tühist
      3 Mattias Maidla                 Ei start        Tühist
      4 Anete Saar                     00:46.13[ 30]   Tühist
      5 August Jakobson                01:16.00[ 52]   Tühist
    51  Harju KEK RSK III              KEKRSK          EST Tühist           
      1 Eduard Pukkonen                00:55.20[ 37]  
      2 Tiina Talisoo                  00:55.24[ 46]   01:50.45( 40)
      3 Maido Kaljur                   Vale KP         Tühist
      4 Marje Viirmann                 Vale KP         Tühist
      5 Taivo Tali                     00:55.21[ 26]   Tühist
    15  LSF Üks                        LSF PT              Tühist           
      1 Kaupo Järve                    00:49.27[ 21]  
      2 Heleri Kivil                   Vale KP         Tühist
      3 Peep Otstavel                  00:56.23[ 33]   Tühist
      4 Veste Kivipalu                 01:02.25[ 57]   Tühist
      5 Artur Raichmann                Ei start        Tühist
    61  JOKA Masters                   JOKA            EST Tühist           
      1 Ilmar Udam                     00:46.36[ 15]  
      2 Siiri Poopuu                   00:48.55[ 32]   01:35.31( 18)
      3 Vallo Vaher                    Vale KP         Tühist
      4 Kersti Ehala                   00:50.32[ 40]   Tühist
      5 Raivo Pellja                   Ei start        Tühist
    62  Ilves Veteranid                Ilves           EST Tühist           
      1 Tiit Tali                      00:47.49[ 18]  
      2 Kristi Vassil                  Vale KP         Tühist
      3 Mart Koppel                    00:47.34[ 17]   Tühist
      4 Triin Jaaniste                 Ei start        Tühist
      5 Priit Pääslane                 Ei start        Tühist
    14  Rõõm                                           EST Tühist           
      1 Andres Rõõm                    00:41.47[  6]  
      2 Birgit Rõõm                    Vale KP         Tühist
      3 Raivo Rõõm                     00:52.44[ 24]   Tühist
      4 Margit Rõõm                    Ei start        Tühist
      5 Rimmo Rõõm                     Ei start        Tühist
    41  OK West II                     West            EST Tühist           
      1 Priit Talu                     00:49.33[ 22]  
      2 Katrin Linnus                  Vale KP         Tühist
      3 Siiri Rist                     00:59.12[ 37]   Tühist
      4 Kristiina Vinkel               Ei start        Tühist
      5 Kristjan Pahk                  Ei start        Tühist
HARRASTAJA
1. 7500 m 32 KP ; 2. 3310 .. 3340m 13 KP ; 3. 3310 .. 3340m 13 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus   AlamKl.
 1. 65  Insenerehitus                                  EST 01:29.25         
      1 Tiit Toomas                    00:44.40[  3]  
      2 Joonas Oja                     00:23.54[  3]   01:08.34(  2)
      3 Tarvo Klaasimäe                00:20.50[  1]   01:29.25(  1)
 2. 67  Käo Tiim                                       EST 01:32.45         
      1 Kalev Ermits                   00:42.38[  2]  
      2 Karmen Alnek                   00:23.08[  2]   01:05.46(  1)
      3 Airi Alnek                     00:26.58[  6]   01:32.45(  2)
 3. 79  Värska Originaal               Peko            EST 01:36.19         
      1 Tanel Kalm                     00:46.24[  4]  
      2 Indrek Mahla                   00:25.32[  5]   01:11.57(  3)
      3 Janoš Nikopensius              00:24.21[  3]   01:36.19(  3)
 4. 89  Motikad                                            01:36.43         
      1 Martin Vilismäe                00:41.27[  1]  
      2 Siim Holtsmann                 00:33.36[ 13]   01:15.03(  4)
      3 Edgar Kriisk                   00:21.40[  2]   01:36.43(  4)
 5. 85  Tartu Katoliku SK 1            Tartu Katoliku  EST 01:45.15         
      1 Jakob Veske                    00:55.44[ 10]  
      2 Renno Merenäkk                 00:22.22[  1]   01:18.06(  5)
      3 Hendrik Laanemaa               00:27.09[  7]   01:45.15(  5)
 6. 77  SK Mercury 4                   Mercury         EST 01:49.18         
      1 Marti Kaljuve                  00:51.59[  7]  
      2 Kris Jette Piht                00:31.48[ 10]   01:23.48(  8)
      3 Ragnar Kranberg                00:25.29[  4]   01:49.18(  6)
 7. 80  Põrgupõhja                     Põrgupõhja      EST 01:49.34         
      1 Rain Lillsoo                   00:55.38[  9]  
      2 Jaan Viirmann                  00:24.06[  4]   01:19.44(  7)
      3 Rain Kauge                     00:29.50[ 11]   01:49.34(  7)
 8. 73  JOKA Harrastajad I             JOKA            EST 01:51.29         
      1 Rauno Pahapill                 00:59.28[ 12]  
      2 Artur Soo                      00:25.36[  6]   01:25.04(  9)
      3 Mehis Udam                     00:26.24[  5]   01:51.29(  8)
 9. 76  SK Mercury 3                   Mercury         EST 01:54.41         
      1 Kairi Tuulmägi                 00:56.08[ 11]  
      2 Anneli Ambel                   00:30.29[  9]   01:26.38( 10)
      3 Tanel Saue                     00:28.02[  8]   01:54.41(  9)
10. 71  Ema Lastega                    Ilves           EST 02:03.40         
      1 Märt Kivila                    00:49.49[  5]  
      2 Raul Jalast                    00:28.56[  8]   01:18.45(  6)
      3 Kaie Kivila                    00:44.55[ 20]   02:03.40( 10)
11. 68  Tuvikesed                                      EST 02:04.30         
      1 Lauri Kikerpill                01:08.12[ 15]  
      2 Katre Holland                  00:27.11[  7]   01:35.24( 13)
      3 Vahur Teller                   00:29.06[ 10]   02:04.30( 11)
12. 81  Vainu SK Eliit                 Rakv                02:13.01         
      1 Kristjan Laugesaar             01:05.13[ 14]  
      2 Hiie Laugesaar                 00:39.21[ 19]   01:44.34( 15)
      3 Marta Olvet                    00:28.26[  9]   02:13.01( 12)
13. 84  Kuu on poissmeeste päike       TAOK            EST 02:13.09         
      1 Sander Nahkor                  00:51.23[  6]  
      2 Kristiina Kindel               00:36.00[ 15]   01:27.24( 11)
      3 Anton Roolaid                  00:45.44[ 21]   02:13.09( 13)
14. 74  JOKA Harrastajad 2             JOKA            EST 02:13.22         
      1 Matti Betlem                   01:01.56[ 13]  
      2 Maanus Udam                    00:32.39[ 12]   01:34.35( 12)
      3 Kalmer Keevend                 00:38.47[ 17]   02:13.22( 14)
15. 69  Ilves Harrastajad              Ilves           EST 02:17.27         
      1 Jaan Ainelo                    01:08.17[ 16]  
      2 Mart Kainel                    00:37.32[ 18]   01:45.50( 16)
      3 Virve Einpaul                  00:31.37[ 12]   02:17.27( 15)
16. 87  TON                            TON                 02:19.46         
      1 Ülo Madissoon                  01:14.34[ 17]  
      2 Anu Kõnnusaar                  00:32.23[ 11]   01:46.57( 17)
      3 Mart Sooberg                   00:32.49[ 14]   02:19.46( 16)
17. 88  Männi team                                         02:21.23         
      1 Rait Pallo                     00:55.00[  8]  
      2 Merle Kale                     00:42.37[ 23]   01:37.37( 14)
      3 Kert Pallo                     00:43.45[ 19]   02:21.23( 17)
18. 83  Suusahullud Tdt                Suusahullud     EST 02:47.28         
      1 Diana Dukan                    01:35.05[ 19]  
      2 Terje Aloel                    00:36.56[ 17]   02:12.01( 19)
      3 Triin Lett                     00:35.27[ 15]   02:47.28( 18)
19. 75  Jõhvikas3                      Jõhvikas            02:47.39         
      1 Greta-Maria Pisarev            01:29.31[ 18]  
      2 Kersti Ploom                   00:40.11[ 20]   02:09.42( 18)
      3 Piret Niglas                   00:37.57[ 16]   02:47.39( 19)
20. 78  Orvandi veteranid              OK Orvand       EST 03:02.53         
      1 Paul Aug                       01:38.37[ 20]  
      2 Ilme Roosi                     00:34.01[ 14]   02:12.38( 20)
      3 Tiit Olju                      00:50.14[ 22]   03:02.53( 20)
    70  Ilves Naisveteranid            Ilves           EST Tühist           
      1 Anne Arold                     Vale KP        
      2 Ülle Põldoja                   00:36.37[ 16]   Tühist
      3 Leili Prans                    00:40.34[ 18]   Tühist
    82  Superstar                      SRD             EST Tühist           
      1 Oleg Koshik                    Tühist         
      2 Ksenja Shved                   00:41.26[ 22]   Tühist
      3 Merilin Anijärv                00:32.24[ 13]   Tühist
    72  Ilves/ Rakvere Harrastajad     Ilves           EST Tühist           
      1 Lembit Nöps                    Vale KP        
      2 Ene Ehrenpreis                 00:41.10[ 21]   Tühist
      3 Mare Leis                      Vale KP         Tühist
    66  Wanderzellid                                   EST Tühist           
      1 Taavi Tamkivi                  Vale KP        
      2 Kristo Tohver                  Vale KP         Tühist
      3 Tarmo Needo                    Ei start        Tühist
    90  Reserv2                                            Ei start         
      1 Reserv1                        Ei start       
      2 Reserv2                        Ei start        Ei start
      3 Reserv3                        Ei start        Ei start
    86  Tartu Katoliku SK 2            Tartu Katoliku  EST NA               
      1                                -              
      2                                Ei start        NA
      3                                -               NA
Seiklushunt
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2018, www.tak-soft.com