Tartu rogain 2018 07.04.2018
07.04.2018
Tartu Lauluväljak
MTÜ Seiklushunt
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
RATAS
KohtNRKlassNimi Klubi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1107Kurmo Rattaäri TeamMooska Kristjan Linnus 24
Sander Linnus 27
1:53:28
140
0
140 Kurmo Rattaäri:1.
2120Kurmo Rattaäri Nordwood Martti Mikk
Eleri Hirv
1:57:20
140
0
140 Kurmo Rattaäri:2.
3105Kurmo Rattaäri Viljandi Tööjõureservid Rein Eiger 45
Alar Viitmaa 47
Raul Viitmaa 16
1:59:45
136
0
136 Kurmo Rattaäri:3.
418Kurmo Rattaäri Itimehed Marten Teino 36
Keio Kraaner
2:01:32
131
-2
129 Kurmo Rattaäri:4.
5106Kurmo Rattaäri Viimaseks ei jää! Hendrik Mikk 25
Raivo Pöhönen 34
1:53:35
125
0
125 Kurmo Rattaäri:5.
6113Kurmo Rattaäri Haaslava MTB Haaslava MTB Mikk Ristna 42
Tiit Lukas 38
Martin Mikk-Kirsme 35
2:00:08
125
-1
124 Kurmo Rattaäri:6.
7114Kurmo Rattaäri Error Juhan Aasaru 35
Gunnar Kurusk 30
1:54:04
122
0
122 Kurmo Rattaäri:7.
8116Kurmo Rattaäri Endised tulevikulootused Jarek Mäestu 40
Vahur Valvas 36
1:59:57
117
0
117 Kurmo Rattaäri:8.
9115Kurmo Rattaäri Enimal Kristian Esula 41
Indrek Reitsak 40
2:00:36
116
-1
115 Kurmo Rattaäri:9.
10111Kurmo Rattaäri Kiirrong Tanel Käär 34
Härmo Saag 42
1:59:57
114
0
114 Kurmo Rattaäri:10.
11108Kurmo Rattaäri Suusahullud Rahel Allas 26
Siiri Rist 26
1:59:33
99
0
99 Kurmo Rattaäri:11.
12112Kurmo Rattaäri Idud RTR Valdur Jaht 37
Joonas Jaht 11
1:59:21
98
0
98 Kurmo Rattaäri:12.
13109Kurmo Rattaäri Oravad rattas Laura Kõrgvee 33
Urmas Kõrgvee 38
2:00:48
94
-1
93 Kurmo Rattaäri:13.
14104Kurmo Rattaäri Õnnelik Juhus OK Ilves Katrin Nikandrova 32
Ülle Põldoja 59
1:58:58
81
0
81 Kurmo Rattaäri:14.
15110Kurmo Rattaäri Mox Nox Laura Paide 36
Paula Russak 10
1:57:12
77
0
77 Kurmo Rattaäri:15.
1692Kurmo Rattaäri HMV Helen Vellau 41
Marko Visse 36
1:17:26
72
0
72 Kurmo Rattaäri:16.
17119Kurmo Rattaäri 12.7mm 12,7 mm Mattis Alliksoo 38
Kristjan Alliksoo 6
2:05:04
74
-6
68 Kurmo Rattaäri:17.
18118Kurmo Rattaäri 6K Urmo Kiviselg 34
Rihard Kiviselg 9
1:07:58
60
0
60 Kurmo Rattaäri:18.
PERE
KohtNRKlassNimi Klubi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
196Veski Mati Pereklass Kostivere Jõud Marleen Suisalu 8
Alvar Suisalu 40
Sinne Sõmmer 36
2:08:01
83
-9
74 Veski Mati Pereklass:1.
289Veski Mati Pereklass Perekond JK Tammeka Agris Ambos 38
Tarvo Kiudma 51
Karl Markus Kiudma 13
2:01:21
74
-2
72 Veski Mati Pereklass:2.
394Veski Mati Pereklass Maitliis Mari-Liis Kaljur 33
Laura-Liis Kaljur 11
Maie Tali 50
1:57:51
64
0
64 Veski Mati Pereklass:3.
493Veski Mati Pereklass Maša ja kaks karu Hannes Veide 41
Kaaro Veide 0
Marju Villak 35
1:54:07
62
0
62 Veski Mati Pereklass:4.
597Veski Mati Pereklass Kakukese team Monika Muru 21
Kalle Muru 50
1:57:08
61
0
61 Veski Mati Pereklass:5.
6122Veski Mati Pereklass Mäe Tüdrukud Jasmiin Kraas
Kadri Limberg
Maire Limberg
1:58:01
61
0
61 Veski Mati Pereklass:6.
785Veski Mati Pereklass Shadows Karmo Keerig 10
Erkki Keerig 44
1:56:43
60
0
60 Veski Mati Pereklass:7.
881Veski Mati Pereklass Vaiksed sebrad Toomas Roosma 15
Madis Roosma 10
Kadi Roosma 43
Hanna Maria Semper 16
1:58:01
60
0
60 Veski Mati Pereklass:8.
9121Veski Mati Pereklass BR Raivo Sormunen
Bert Sormunen
2:00:11
60
-1
59 Veski Mati Pereklass:9.
1080Veski Mati Pereklass Vihane Tihane 2 Lehola Miira Järve 7
Nora Järve 11
Märt Järve 14
Heino Poska 77
Malle Poska 65
1:40:44
55
0
55 Veski Mati Pereklass:10.
1186Veski Mati Pereklass Seiklussellid Tartu Kivilinna Kool Markus Kaljur 12
Mihkel Tali 11
1:58:15
54
0
54 Veski Mati Pereklass:11.
12130Veski Mati Pereklass Karlova Elise Valk
Aune Valk
Raivo Valk
1:59:09
52
0
52 Veski Mati Pereklass:12.
1382Veski Mati Pereklass Uksovid Andrei Uksov 37
Andres Luka Uksov 10
1:51:47
50
0
50 Veski Mati Pereklass:13.
1499Veski Mati Pereklass Järve seiklejad Jõhvikas Merle Kruusamägi 40
Greta-Maria Pisarev 15
1:56:46
50
0
50 Veski Mati Pereklass:14.
15102Veski Mati Pereklass adudidu Maris Jaht 37
Adeele Jaht 8
1:57:37
50
0
50 Veski Mati Pereklass:15.
1691Veski Mati Pereklass Midli-Madli Madli Rähn 1
Mihkel Rähn 34
Kristi Simenson 29
2:03:33
51
-4
47 Veski Mati Pereklass:16.
1779Veski Mati Pereklass Vinta-Vänta Tartu Kivilinna kool Märt Kivila 36
Roland Kivila 10
1:59:59
46
0
46 Veski Mati Pereklass:17.
18100Veski Mati Pereklass Chewbacca Kaur Erik Kuum 12
Rasmus Hannes Müürsepp 13
Triin Tammert-Müürsepp
1:57:14
44
0
44 Veski Mati Pereklass:18.
19103Veski Mati Pereklass 12.7mm Matkajad 12,7 mm Kaspar Alliksoo 2
Helen Alliksoo 36
1:55:52
42
0
42 Veski Mati Pereklass:19.
20131Veski Mati Pereklass Praks Neeme Praks
Kaur Praks
1:43:18
37
0
37 Veski Mati Pereklass:20.
2183Veski Mati Pereklass Talvepoisid,koos tüdrukuga Harju KEK RSK Merily Hindoala 42
Taivo Tali 51
Joosep Tali 7
1:54:43
36
0
36 Veski Mati Pereklass:21.
22101Veski Mati Pereklass Bannud Kati Banhard 32
Markus Banhard 9
Marii Banhard 7
Rainer Banhard 35
Kristi Parker 31
1:54:37
35
0
35 Veski Mati Pereklass:22.
2387Veski Mati Pereklass Risti-rästi läbi metsa Karoliine Kreutzwald 8
Olivia Kreutzwald 6
Piret Kreutzwald 46
Raivo Kreutzwald 52
1:55:09
35
0
35 Veski Mati Pereklass:23.
24123Veski Mati Pereklass Pöörased Helina Kärner
Olle Kärner
Jasper Kärner
1:53:39
34
0
34 Veski Mati Pereklass:24.
2588Veski Mati Pereklass Poopuud Siiri Poopuu 60
Timo Poopuu 8
Lilian Poopuu 6
1:57:55
31
0
31 Veski Mati Pereklass:25.
2698Veski Mati Pereklass Kaasikukraavid Anneli Kaasik 46
Rasmus Kraav 9
Robin Kraav 6
1:57:56
27
0
27 Veski Mati Pereklass:26.
2790Veski Mati Pereklass Mirtu Sigrit Meister 7
Inger Meister 5
Merje Muiso 44
1:45:19
26
0
26 Veski Mati Pereklass:27.
2895Veski Mati Pereklass Kärutajad Elsa Kriisk 1
Kalvo Kriisk 39
Vivian Muttik 34
1:58:13
18
0
18 Veski Mati Pereklass:28.
2984Veski Mati Pereklass Supermario Siim August Maurus 6
Ilona Vanaveski 75
Säde Vanaveski 4
Kirgas Vanaveski 5
Kristjan Vanaveski 36
1:58:44
18
0
18 Veski Mati Pereklass:29.
3012Veski Mati Pereklass Mongolian Adventure Team Hirvo Rannu 44
Hirvo Rannu 46
2:00:31
17
-1
16 Veski Mati Pereklass:30.
ROGAIN
KohtNRKlassNimi Klubi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
11MM Õnnevalem Sander Mirme 37
Eduard Taivere 44
2:43:18
140
0
140 MM:1.
2127MM OLEREX Tarmo Siimsaare
Rasmus Pind
2:45:44
140
0
140 MM:2.
39MM Põhja-Tartu OÜ PUKO Marek Mäoma 31
2:49:32
140
0
140 MM:3.
447MN Dejavu Ranno Erala 45
Eve Talts 41
3:00:02
140
-1
139 MN:1.
52MM Värska Originaal Team Tanel Kalm 33
Janoš Nikopensius 44
2:58:06
138
0
138 MM:4.
624MM45 KARVAJALAD SAKU MARATON Alexander KHALYAPIN 49
Reigo LEHTLA 47
3:00:31
136
-1
135 MM:5. MM45:1.
76MM STIHL Adventure Team Mart Kelk 34
Peep Teppo 34
2:57:16
134
0
134 MM:6.
858MN45 Lynx-Lynx OK Kape Elin Ilves 52
Tõnu Ilves 54
2:59:24
134
0
134 MN:2. MN45:1.
925MM45 Forest Ilves Andres Talver
Tiit Tali 57
2:59:55
133
0
133 MM:7. MM45:2.
1020MM EnergiaHundid Eesti Energia Spordiklubi Edgar Kriisk 31
Aivar Põllu 32
2:56:53
132
0
132 MM:8.
1132MN Tarbatu rong Tarbatu rahvatantsuansambel / Uku-Laur Tali 0
Merilin Vahtra 27
2:41:33
131
0
131 MN:3.
1214MM Kondimootor Kondimootor Hannes Metssalu 25
Lauri Sõõro 39
2:37:59
126
0
126 MM:9.
134MM Team MK Kaspar Kala 24
Marko Mikk 27
2:54:54
125
0
125 MM:10.
1435MN Sarvekesed Anu-Liis Laar 25
Sander Tars 24
2:56:01
123
0
123 MN:4.
157MM Rotalia SK Prorunner Enar Nõmmiste 30
Kristjan Sahtel 37
2:58:23
122
0
122 MM:11.
1642MN L ja L Toomas Laur 53
Anneken Lemberg 41
3:06:48
129
-7
122 MN:5.
1710MM Otepää jooksutuur Margus Mäll 32
Marko Teder 33
2:46:08
121
0
121 MM:12.
1811MM Okaskera Jüri Lember 49
Kalle Tammjärv 50
Karel Tammjärv 0
2:52:10
121
0
121 MM:13.
1938MN No niin! Meelika Muiso 39
Hillar Petersen 35
2:52:28
121
0
121 MN:6.
205MM Tallatakso Taavi Kuha 34
Meelis Mark 34
Tanel Toots 34
2:47:49
119
0
119 MM:14.
21128MM EV100 Mikk Põdra
Stanislav Tolmachev
2:51:49
118
0
118 MM:15.
2240MN Muhu 1 Kersti Jääger 36
Madis Osjamets 36
2:53:05
117
0
117 MN:7.
2315MM Kilpkonna idüll Preet Russak 39
Lauri Õunmaa 38
2:56:42
116
0
116 MM:16.
2465NN Sammõlsuu OK West Mari Linnus 16
Katrin Linnus 26
2:43:58
115
0
115 NN:1.
2539MN Möbiuse sokid OK JOKA Taavi Dovnar 0
Helle Hallik 35
2:46:50
115
0
115 MN:8.
2677NN45 M&M Suusahullud Mari Punab 49
Made Vares 47
2:55:19
115
0
115 NN:2. NN45:1.
278MM REIV Renek Loorens 36
Ivar Sova 37
2:47:27
114
0
114 MM:17.
2819MM Haanja rattaklubi Haanja rattaklubi Kristo Hütt 38
Kaspar Kõiv 19
Hans-Kristen Rootalu 21
2:57:24
114
0
114 MM:18.
2916MM Kiilto Team 30+ Arno Bachaus 40
Aivo Jõemets 48
2:58:32
113
0
113 MM:19.
3041MN Lauluga metsa Merche Laul 33
Anti Sulavee 34
2:42:03
111
0
111 MN:9.
3171NN Jäälilled Anu Poopuu 39
Reeda Tuula 40
2:45:11
111
0
111 NN:3.
3268NN Okaskuup Liina Krünvald 42
Marika Tammjärv 50
2:46:16
111
0
111 NN:4.
3317MM Kadunud tammujad Joosep Kivastik 24
Martin Teder 25
3:03:55
115
-4
111 MM:20.
3475NN45 Rändajad Rakvere OK Evelyn Himma 45
Merike Mets 48
2:58:17
110
0
110 NN:5. NN45:2.
3528MN Vihane Tihane 1 Alo Järve 41
Signe Tölp 42
2:52:37
108
0
108 MN:10.
3626MN Õssu Kahene Annika Vaiksaar 34
Mait Vaiksaar 35
Mari Vaiksaar
2:57:42
107
0
107 MN:11.
3755MN45 Rajaleidjad Kristiina Rull
Alo Rull 48
2:49:03
106
0
106 MN:12. MN45:2.
3846MN HU Hanna-Maria Reinumägi 28
Urmas Talimaa 27
2:57:09
106
0
106 MN:13.
3969NN Kondajad Kondajad Kondajad Raili Nugin 42
Kersti Rahnel 44
Katrin Arendi
2:50:57
105
0
105 NN:6.
4059MN45 Albert Terje Aloel 45
Diana Dukan 45
Rauno Kurg 45
2:54:28
102
0
102 MN:14. MN45:3.
41125MN 1 hunt 1 rebane Agnes Salundi 43
Indrek Reino 47
2:32:08
100
0
100 MN:15.
4250MN Amantes OK Kobras Helina Kolsar 39
Koit Kolsar 41
2:53:42
100
0
100 MN:16.
4323MM45 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste 48
Jüri Kadaja 64
2:55:55
98
0
98 MM:21. MM45:3.
4445MM Jooksikud Mihkel Killo 24
Jörgen Kivila 23
2:51:35
97
0
97 MM:22.
4521MM45 RjaE RTG Spordiklubi Eke Kurg 51
Romas Vals 48
2:58:11
96
0
96 MM:23. MM45:4.
4666NN Regori Muks Teele Eensaar 42
Kärt Padari 42
2:46:20
94
0
94 NN:7.
4756MN45 Paksem Kui Vesi OK Ilves Juta Ainelo 55
Jaan Ainelo 59
Virve Einpaul 57
2:53:44
93
0
93 MN:17. MN45:4.
4849MN Grata OK Ilves Andreas Müürsepp 39
Kadri Pultsin 30
Egle Pääslane 26
2:46:37
92
0
92 MN:18.
4929MN Vabajalahundid Madis Kaasik 25
Kalle Kiik 23
Triin Paabo 25
2:53:55
91
0
91 MN:19.
5048MN Hellennaa Katrin Abiline 27
Ellen Kalmets 30
Marko Purret 27
Martin Purret 19
2:44:59
90
0
90 MN:20.
5134MN Siim ja Karmen Siim Kaldma 32
Rainer Lainemäe
Jelena Beljantseva
2:52:45
90
0
90 MN:21.
5267NN Piparmündikakao OK West Helen Maria Tamm 18
Kristin Viikmaa 19
2:54:53
90
0
90 NN:8.
5361NN Vivobarefoot Latvia Gunita Barisa 39
Iveta Sondore 38
2:57:28
89
0
89 NN:9.
5451MN #kenakeha Kerli Hurt 34
Andres Luuk 34
2:55:28
87
0
87 MN:22.
5530MN W3 9PX W3 9PX Tarmo Niinepuu 31
Epp Niinepuu 31
2:47:35
86
0
86 MN:23.
5663NN Ukerdajad Signe Pruul 34
Liili Vatsar 37
2:52:31
86
0
86 NN:10.
5722MM45 Rahva SK Rahva SK Matis Märtson 52
Villu Päärt 45
2:53:20
84
0
84 MM:24. MM45:5.
5827MN Visa king Anneli Arro 31
Toomas Orason 34
2:24:23
83
0
83 MN:24.
5960NN Võrkpall on võrratu! Sille Kraam 37
Kärt Maurus 36
Angela Poolakese 40
2:31:42
82
0
82 NN:11.
6037MN NoDrift OK Kape Sander Lembra 23
Ellen Lembra 54
2:52:48
82
0
82 MN:25.
6153MN45 Võts ja Triibik Kape Mare Jentson 54
Indrek Jentson 53
2:52:51
81
0
81 MN:26. MN45:5.
6264NN TP-Power Liisa Rohila 27
Heidy Roosimägi 25
2:37:42
80
0
80 NN:12.
6313MM Mardikad Mart Eller 42
Paul Tammo 36
2:52:34
80
0
80 MM:25.
6472NN FA! Maarja Klaas 37
Evelin Uibokand 41
2:47:09
79
0
79 NN:13.
6544MN Jõehobud Liina Laul 27
Tõnis Pechter 33
2:33:41
77
0
77 MN:27.
6657MN45 PaKa JOKA Ahto Karu 63
Anu Pallon 63
2:46:06
76
0
76 MN:28. MN45:6.
67129MN45 Libahunt Tiiu Mägi
Veikko Tamlak
2:50:37
76
0
76 MN:29. MN45:7.
683MM Vladislav Kaur Kaiv 25
Erkko Teder 25
2:46:24
75
0
75 MM:26.
69126MN Doktorandid Sandhra-Mirella Valdma 27
Keegan McBride 24
2:39:37
74
0
74 MN:30.
7052MN Koibikud Kai Allikas
Lauri Tulmin
2:55:36
68
0
68 MN:31.
7173NN Agilityhundid Ingrid Sats 47
Ivika Sootla 36
2:49:51
65
0
65 NN:14.
72124MM STIHL Marko Altmäe 45
Anders Altmäe 15
2:27:34
60
0
60 MM:27.
7376NN45 MAIN Ilves Mare Kitsnik 55
Ingrid Ranna 55
2:56:33
57
0
57 NN:15. NN45:3.
7474NN45 Tulgu mis tuleb OK Ilves Aino Koser 58
Epp Kroon 65
2:39:58
55
0
55 NN:16. NN45:4.
7554MN45 Viirpuu6 Jaak Jaagus 61
2:13:40
53
0
53 MN:32. MN45:8.
7670NN Kevadjalutajad Saue Tammed SK Marje Allikmets 28
Jane Rõuk 32
Liisi Viljalo 36
2:56:25
49
0
49 NN:17.
7743MN Kolm banaani Ardo Matsi 38
Liisi Panov 30
2:40:50
46
0
46 MN:33.
7833MN SK Kastani Dünamo Inga Jaagus 33
Paavo Kroon 32
2:29:26
42
0
42 MN:34.
7978NN45 Ilvese Metsamoorid Ilves Kaie Kivila 70
Leili Prans 67
3:08:10
11
-9
2 NN:18. NN45:5.
-36MN Paabolind Silvia Luup 21
Rasmus Tensing 20
0:00:00

KATK

MTÜ Seiklushunt Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com